Ideální polovina vícegenerač. rodinného domu v obci Chlebovice na prodej
Nabízíme k prodeji ideální polovinu vícegeneračního rodinného domu v obci Chlebovice na ulici Pod Kabáticí (část okresního města Frýdek – Místek) se zahradou, dílnou, garáží a samostatně stojící stodolou.

Jedná se o samostatně stojící dům s možností využití dvou bytových jednotek, nebo jako celek s garáží a zahradou. Nemovitost je celkově v dobrém stavu, ale některé části domu potřebují částečnou rekonstrukci.

V přízemí domu se nachází garáž s dílnou a vstup do sklepních prosto. Zde máme několik místností určených k odpočinku a kotelnu. V prvním nadzemním patře je vstupní chodba, komory, WC a vstup do bytové jednotky domu, kde jsou prostorné pokoje, kuchyň, komora, spíž a koupelna.

Dále se v patře nachází druhá bytová jednotka, která má prostorný obývací pokoj, kuchyň, ložnici, chodbu, koupelnu. Ve druhém nadzemním patře jsou další ložnice a část půdy určená k uskladnění věcí.

Dům je podsklepený.

Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě. Vytápění je možné plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod, elektrickou síť.

Na půdě je možnost dalšího rozšíření nemovitosti k bydlení. Střecha je nová ve výborném stavu.

Zahrada u domu nabízí krásný rovinný pozemek. Zahrada je zatravněná s ovocnými stromy. Dále zde máme skleník.

Součástí prodeje je také zděná stavba stodoly s napojením na elektrickou síť a novou střechou. I tato stavba je částečně podsklepena. Stodola je umístěna před domem za asfaltovou komunikací. Zde máme parkovací stání na vlastním pozemku.

V obci je částečná občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, obchod).

V 6 km vzdáleném Frýdku Místku se nachází veškerá občanská vybavenost.

Pro více informací volejte makléře.

Cena: 4 200 000 Kč + provize RK

Všechny informace najdete zde

 

Podobné příspěvky