Rodinný dům na samotě u obce Martinice na prodejRodinný dům Martinice

Nabízíme samostatně stojící rodinný dům na samotě u obce Martinice, v blízkosti rybníku Pod šípem. Jedná se o přízemní rodinný dům s garáží.

Dispoziční řešení domu: Vstupní chodba a zádveří, obytná místnost s chodbou, čtyři obytné ložnice, dvě koupelny, kuchyň a spíž, v přístavbě je garáž pro dvě auta, stavebně propojena s obytnou částí domu. Je zde nová kuchyňská linka, jedna koupelna nabízí sprchový kout, umyvadlo a WC, druhá koupelna nabízí vanu, umyvadlo a WC, obě koupelny mají zajištěný ohřev vody elektrickými ohřívači o objemu 140l. Podlahy v celém domě jsou keramická a teracová dlažba, vytápění podlahové elektrickými odporovými dráty. Okna a dveře plastová s vakuovým sklem, bezpečnostní folií a venkovními stahovacími žaluziemi.

Kanalizace je svedena do jímky na vyvážení, voda vlastní kopaná studna. Součástí prodeje jsou přilehlé pozemky o rozloze 8.140m2, vedené u katastrálního území Martinice, Martinice u Velkého Meziříčí, jako les, louky, orná půda.

K nemovitosti vede nezpevněná komunikace, což podtrhuje krásu samoty nabízené nemovitosti. Přilehlé vlastní pozemky jsou vhodné například na chov koní. Financování hypotékou , nebo stavebním spořením je možné rádi vám s tím pomůžeme, případně na klíč zařídíme.

RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena: 3 990 000 Kč

Pro více informací volejte makléře.

Všechny informace najdete zde

Rodinný dům Martinice

Rodinný dům Martinice

Rodinný dům Martinice

Rodinný dům Martinice

Rodinný dům Martinice

Rodinný dům Martinice

Rodinný dům Martinice

Podobné příspěvky