Areál bývalého lihovaru v obci Radešín, okres Žďár nad Sázavou na prodejRadešín

Nabízíme k prodeji areál bývalého lihovaru v obci Radešín, okres Žďár nad Sázavou.

Jedná se o prostory na okraji obce v krásném prostředí Vysočiny. Samotný areál o rozloze 5008m2 nabízí prostorné haly, dílny, zázemí pro zaměstnance s možností ubytování. Vše je v technickém stavu k rekonstrukci.

Na pozemku dále máme velkou stodolu. Budovy jsou podsklepené. Do areálu byl přiveden plyn, který je momentálně odpojen. Elektrická energie je v provozu v části areálu, kde byla započata rekonstrukce. Voda je z vlastních zdrojů – jsou zde studny. Napojení na veřejný obecní vodovod je možný a vzdálený cca 200m od pozemku. Kanalizace jde do septiků a jímek v areálu. Budovy jsou převážně zděné, kamenné základy, betonové podlahy. V některých pracovních prostorách jsou stropy 5 a více metrů a jsou zde přizpůsobené vjezdy a nakládací rampy.

Předpokládané využití areálu se může hlavně díky své poloze v krásném prostředí Vysočiny změnit na ubytování a rekreaci v okrese. Možnost přebudovat areál v naprostém soukromí s vlastním pozemkem pro parkování a sportovní či kulturní využití se samo nabízí.

Pro více informací volejte makléře.

Cena: 2.850 000,- Kč včetně provize a právního servisu

Všechny informace najdete zde

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

Radešín

 

Podobné příspěvky