Prode bytu 2+KK v novostavbě bytového domu v obci Domašov na prodejDomašov 2+KK

Nabízíme prodej bytu 2+KK v novostavbě bytového domu v obci Domašov na ulici Brněnská. Bytová jednotka je připravena pro svého nového majitele.

Plocha bytu: 52,2m2, zahrada:37,30 m2. Byt je v přízemí orientovaný na západ a má zahrádku s terasou, která je přístupná ze všech obytných místností bytu. Ke každému bytu náleží sklep a venkovní parkovací stání. Byty prodáváme bez kuchyňských linek. Náš projekt nabízí standard vyšší, než je běžné ve městě Brně. např: vodovodní baterie GROHE, vana – 180cm, vinylové podlahy, obklady a dlažby – retifikované a velkoformátové. Bytové a pokojové dveře zvýšené na 2,1m. Radiátory designové bez žebrování. Komfort v koupelně s elektrickou topnou rohoží, podlahové vytápění. Více informací o stavebních konstrukcích a použitých materiálů Vám rádi sdělí makléři naší firmy.

Bytová jednotka má dispoziční řešení:

Zádveří: 6,5m2

Komora: 2,2m2

WC: 2,3m2

Koupelna: 5,6m2

Obytná místnost: 19m2

Ložnice: 12,9m2

Zahrada: 37,3m2

Sklep: 2,50

Obec Domašov nabízí kompletní občanskou vybavenost od školky a školy přes poštu, zdravotnictví až po potraviny. Můžete tedy bydlet se svojí rodinou v těsném kontaktu s brněnskou metropolí, a přitom v klidu za velkoměstem, v přírodě a s maximální občanskou vybaveností.

RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy byl majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu B.

Máme pro Vás připravené mimořádně výhodné financování hypotéčním úvěrem, nebo stavebním spořením a rádi Vám s tím pomůžeme, případně na klíč zařídíme.

Pro více informací volejte makléře, nebo navštivte naše webové stránky sekce nemovitosti a developerské projekty.

5.500 000 Kč včetně provize RK

Všechny informace najdete zde

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Domašov 2+KK

Podobné příspěvky